Marcel Toader, condus pe ultimul drum de mama băiatului său! Fosta soţie a plâns la căpătâiul lui
![Marcel Toader, condus pe ultimul drum de mama băiatului său! Fosta soţie a plâns la căpătâiul lui](https://media.prosport.ro/TV1x9jrHCaxbt-dhm-XuXJQKgjQ=/830x467/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Ftacataca.prosport.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F08%2Ftoader-2.jpeg)
Marcel Toader a murit fulgerător la doar 56 de ani, în urma unui infarct! Miercuri, 7 august, el a fost condus pe ultimul drum, în localitatea Cumpăna, de lângă Constanța, de familie şi cei care l-au cunoscut.
Marcel Toader, condus pe ultimul drum de mama băiatului său! Fosta soţie a plâns la căpătâiul lui
Omul de afaceri a fost înmormântat lângă tatăl său, care s-a stins la 70 de an. Printre persoanele care au venit să îşi ia rămas bun de la el s-a numărat şi Raluca, singura femeie, care l-a făcut tată pe Marcel Toader.
Femeia a susţinut-o pe Rădiţa, mama afaceristului, şi s-a ocupat de toate orânduielile, împreună cu fiul său, Maximiliam. Vizibil afectată, Raluca a plâns la căpătâiul lui Marcel Toader.