DJ Wanda s-a căsătorit! Ce rochie a purtat
![DJ Wanda s-a căsătorit! Ce rochie a purtat](https://media.prosport.ro/6vzgI7zGc49_RgXDtldGtnHNYF4=/830x467/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https%3A%2F%2Ftacataca.prosport.ro%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F08%2Fdj-wanda-1-1280x720-1024x576.jpg)
DJ Wanda s-a căsătorit astăzi, după o relație de mai bine de un an cu australianul Karl Katavich.
Potrivit Viva!, nunta a avut loc în Londra, acolo unde vedeta s-a mutat în urmă cu ceva timp. Nonconformistă și de data aceasta, mireasa a ales să poarte o rochie cu totul deosebită, iar domnișoarele de onoare au avut ținute negre.
Tematica evenimentului a fost RocknRoyal și nunta presupune două petreceri, o recepție elegantă la un hotel de lux și o petrecere rock într-un celebru pub. Printre domnișoarele de onoare se numără actrița Paula Chirilă și stilistul Adina Buzatu, iar cel care a condus-o la altar pe Wanda este chirurgul Florin Juravle, cel mai bun prieten al său.
Una dintre ținutele purtate de vedetă este accesorizată cu o pălărie albă pe care a purtat-o Gwen Stefani, iar cealaltă cu o altă pălărie specială, purtată recent de Madonna într-un pictorial.