Categorii: Monden Vedete Romania

Mesajul trist al Andrei. ”Dar noi știm că de fapt nimic nu mai e la fel”

Binecunoscuta cântăreață Andra a transmis un mesaj plin de tristețe pe pagina sa de pe o rețea de socializare, în contextul izolării la domiciliu din cauza pandemiei de coronavirus din România.

Mesajul Andrei este însoțit de imagini cu fiica sa și a lui Cătălin Măuță, Eva, care se uită îngândurată pe geamul casei,.

”Când ne uităm afară, totul pare la fel: iarba a înverzit, magnoliile sunt scuturate de vântul puternic, în casă miroase a zambile… Dar noi știm că de fapt nimic nu e mai e la fel.

Suntem îngrijorați și neputincioși. Singura consolare, pentru unii dintre noi, este că suntem în casă cu cei dragi. Fiți puternici, dragii mei. Pentru ei, pentru cei pe care îi iubiți! #staiacasa ?”, a scris Andra pe Facebook.

Surpriză de proporții! Câte zile de caniculă anunță meteorologii Accuweather pentru luna iulie, în România
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Până marți, 24 martie 2020, pe teritoriul României au fost confirmate 762 de cazuri de persoane infectate cu noul coronavius. 186 de cazuri noi au fost confimate marți. Dintre cele 762 de persoane confirmate pozitiv cu COVID-19, 79 au fost declarate vindecate și externate. Tot marți a fost înregistrat și cel de-al optulea deces din cauza coronavirusului în România.

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Te gândești dacă mai MERITĂ SĂ REPARI o mașină? Află ce e mai IEFTIN: să vinzi sau să repari