Categorii: Monden Vedete Romania

Andreea Bălan a rupt tăcerea despre despărțirea de tatăl fiicelor sale! Declarațiile vedetei au fost tranșante

Andreea Bălan a rupt tăcerea despre despărțirea de tatăl fiicelor sale! Cântăreața a făcut, în sfârșit, mărturii uluitoare despre mariajul pe care îl are cu actorul George Burcea. Cei doi și-au unit destinele în septembrie 2019 și au împreună două fetițe, pe Ella Maya și Clara Maria.

Andreea Bălan a rupt tăcerea despre despărțirea de tatăl fiicelor sale!

Andreea Bălan a văzut negru în fața ochilor în urma unui comentariu lăsat de un internaut pe rețelele de socializare.

‘Faci o mare greșeală dacă îl pierzi pe George, nu uita când te-ai căsătorit a fost la bine și la greu împreună… vorbiți unde e de reparat ceva, nu dați cu piciorul. E trist’, a fost mesajul acestuia pentru artistă.

Solista nu s-a abținut și i-a dat un răspuns direct: ‘Oameni buni, trageți concluzii greșite și aveți păreri eronate. Nu stiți nimic dar vă dați cu părerea. Eu nu dau cu piciorul la nimic’. 

Fiica lui Liviu Vârciu s-a angajat în America. Unde lucrează Carmina, de fapt: 'De ce să îmi fie rușine?'
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Motivele tensiunilor dintre cei doi soți ar fi reprezentat de faptul că George Burcea a decis să scrie o carte despre episoadele violente din copilărie. George Burcea a avut un tată abuziv, care a făcut și închisoare după ce a ucis o femeie.

Acest incident neplăcut ar fi deranjat-o pe Andreea Bălan, care nu și-ar dori ca familia sa să fie asociată cu astfel de oameni, scrie Click!

 

FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
FOTO, Cât de frumoasă e Ioana, soția lui Gabi Tamaș! Are un trup lucrat
Bulgaria va începe asamblarea de mașini din China! Ce model vor produce bulgarii?