Categorii: Monden Vedete Romania

Reacția lui Ghiță după ce Grațiela Duban a rămas în concurs la ”Survivor România”. ”Fetița mea…”

Ghiță, din echipa faimoșilor de la ”Survivor România”, a reacționat imediat după ce Grațiela Duban, colega lui cu care se înțelege de minune, a scăpat de eliminarea din competiția difuzată de postul de televiziune Kanal D.

Grațiela Duban, din echipa Faimoșilor, și Andi, din echipa Războinicilor, au fost cei doi concurenți propuși spre eliminare de la ”Survivor România”!. În urma voturilor telespectatorilor, cel care a părăsit competiția a fost Andi, de la echipa Războinicilor.

Grațiela Duban a scăpat de eliminare, iar Ghiță, colegul ei de echipă, nu și-a putut ascunde bucuria că o are în continuare alături de el.

Fiica lui Liviu Vârciu s-a angajat în America. Unde lucrează Carmina, de fapt: 'De ce să îmi fie rușine?'
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Ghiță a luat-o pe Grațiela deoparte după ce aceasta a rămas în competiție, pentru a-i spune câteva cuvinte.

”Fetița mea… Băi, cât de mult mă bucur că ai rămas în competiție alături de noi, nu vrei să-ți imaginezi. Singurul moment în care am avut emoții a fost atunci când Dan a spus: ”Următoarea persoană eliminată din Survivor România 2020 este…” și in momentul în care a zis Andi! Aaii, aii!’”, i-a spus Ghiță Grațilei, potrivit kanald.ro.

FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
FOTO, Cât de frumoasă e Ioana, soția lui Gabi Tamaș! Are un trup lucrat
Bulgaria va începe asamblarea de mașini din China! Ce model vor produce bulgarii?