Categorii: Monden Vedete Romania

Probleme pentru Liviu Vârciu din cauza coronavirusului. ”Financiar, eu am fost ăla păcălit”

Liviu Vârciu are probleme după ce premiera filmului său a fost amânată din cauza epidemiei de coronavirus din România.

Liviu Vârciu și-a băgat toți banii în primul său film – ”Zăpadă, ceai și dragoste”, pe care urma să-l lanseze luna aceasta. În urma epidemiei de coronavirus din România, premiera peliculei, care ar fi trebuit să aibă loc în data de 27 martie, a fost amânată.

”E ghinion la nivel mondial. Era primul film, îmi doream foarte mult să îl am în cinema. Am vorbit la casa de distribuție și nu pot lansa pe 27 martie pentru că nu știm ce virus este, mor oameni. E vorba de siguranța oamenilor”, a explicat Liviu Vârciu la emisiunea ”Răi da’ buni”, potrivit spynews.ro.

Artistul a precizat că a a avut pierderi financiare mari, dar că speră să recupereze banii când va fi lansat filmul.

Ei sunt prietenii lui Mario Alin din Cenei, suspectați că l-ar fi ucis. A apărut și o a treia persoană
Parada posterioarelor! Imagini de neratat cu cei mai mulați colanți ai vedetelor din România

”Am decis să îl amân pentru 25 septembrie, cu durere în suflet. Toți suntem la primul nostru film și ne-am pus tată inima. Financiar, eu am fost ăla păcălit”, a mai declarat Liviu Vârciu.

Epidemia de coronavirus face ravagii și în România. A fost confirmat cazul cu numărul 30 de îmbolnăvire cu coronavirus din România. Este vorba despre o femeie de 43 de ani care a intrat în contact cu pacientul de la Spitalul Gerota au transmis, miercuri dimineața, reprezentanții Grupului de Comunicare Strategică (GCS).

FOTO. Victoria e de o frumusețe rară, dar i se aduc acuzații dintre cele mai grave
FOTO. Despărțirea anului. Milionarul a plecat din casa unde locuia cu soția influencer
„Țeapă” la închirieri auto: A plătit pentru premium, a primit o mașină de buget