Categorii: Monden Vedete Romania

Motivul pentru care Andrei de la ”Survivor România” a ajuns pe mâna medicilor în Republica Dominicană

După ce a fost propus spre eliminare la show-ul ”Survivor România”, d la Kanal D, Andrei, din echipa Războinicilor, a ajuns pe mâna medicilor din Republica Dominicană, acolo unde se filmează emisiunea.

Andrei este propus spe eliminare la ”Survivor România”, alături de Cristi, colegul său din echipa Războinicilor. După nominalizările pentru eliminarea din concurs, Andrei a ajuns pe mâna medicilor.

Prezentatorul emisiunii ”Survivo România”, Dan Cruc eru, a explicat care a fost motivul pentru care Andrei a ajuns la spital.

BREAKING. Avem subiectele de la Matematică, la Evaluarea Națională 2026? Cum se rezolvau exercițiile
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

„Andrei nu este alaturi de colegii lui. În momentul de față, este sub observație medicală, a avut niște probleme care au pornit de la stomac. Vă ținem la curent cu starea lui. Nu este nimic grav, se va alătura colegilor cât de curând”, a spus Dan Cruceru, potrivit wowbiz.ro.

FOTO, Cât de frumoasă e Ioana, soția lui Gabi Tamaș! Are un trup lucrat
FOTO. Soțul milionar a înșelat-o cu cea mai bună prietenă a ei. Cum arată și ce a decis
Bulgaria va începe asamblarea de mașini din China! Ce model vor produce bulgarii?