Categorii: Monden Vedete Romania

Mesajul Andrei de ziua de naștere a mamei sale. ”Mi-e dor de tine!!!!”

Andra își aniversează astăzi mama, însă artista nu poate fi alături de cea care i-a dat viață din cauza pandemiei de coronavirus din România.

Deși pandemia de coronavirus o împiedică să fie alături de mama sa, Andra i-a făcut urări acesteia pe contul său de socializare, unde a mărturisit că îi este foarte dor de cea care i-a dat viață.


”Azi e ziua mamei mele. Câtă grijă a avut de mine si de fratii mei, numai noi știm. Acum e rândul nostru sa o protejăm! Te iubesc, mama! La mulți ani!! Și mi-e dor de tine!!! ♥️”, este mesajul transmis de Andra cu ocazia aniversării mamei sale.

ȘOCUL de care a avut parte Elena Udrea după ce a mers cu fetița ei în vacanță, în Mamaia: 'Ferească Dumnezeu!'
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

De altfel, într-un interviu pe care l-a acodat zilele acestea, Cătălin Măuță, soțul Andrei, a mărturisit că primul lucru pe care îl vor face el și artista după încheierea pandemiei va fi să meargă să-și viziteze părinții.

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Ai găsit apă sub mașină? Iată care este motivul și în ce situații trebuie să te îngrijorezi