Categorii: Monden Vedete Romania

Mesajele care îi ajută pe Andreea Bălan și George Burcea să treacă peste despărțire. Fiecare se concentrează pe carieră

După ce s-a aflat despre separarea lor, cântăreața Andreea Bălan și actorul George Burcea se concentrează fiecare pe cariera lui.

Andreea Bălan și George Burcea încearcă să treacă peste despărțirea lor acordând mare atenție planului profesional.

Pe conturile lor de pe rețelele de socializare, fiecare dintre cei doi a transmis câte un mesaj care arată cum încearcă să depoășească momentele dificile din viața lor privată.

“Totul e posibil cu autodisciplină”, este mesajul transmis de cântăreața Andreea Bălan.

La rândul său, george Burcea a scris în mediul online:

“Aș muri cu ține de gât, teatrule, și te-aș sãruta pânã ți-aș face urme pe podele….. Primește-mã și astã seară în brațele tale și dã-mi liniște, zâmbete, lacrimi…dã-mi bucurie sã bucur oamenii, sã-mi bucur sufletul, prietenii, dușmanii!”.

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Ai găsit apă sub mașină? Iată care este motivul și în ce situații trebuie să te îngrijorezi