Categorii: Monden Vedete Romania

Florin Pastramă, despre mariajul cu Brigitte. ”Bărbați sunt o mie și mai frumoși ca mine”

Florin Pastramă a făcut declarații despre mariajul său cu Brigitte. Acesta a dezvăluit că i-a oferit brunetei liniște sufletească.

Brigitte și Florin Pastramă au acordat un interviu pentru postul de televiziune Antena Stars. Cei doi au făcut declarați despre relația lor.

Florin Pastramă a mărturisit că este foarte fericit alături de soția sa, Brigitte.

”Eu i-am oferit lui Brigitte ce îi lipsea, liniștea sufletească. Bărbați sunt o mie și mai frumoși ca mine. Și trebuie să lași de la tine în momentul în care Brigitte este mai impulsivă, dar acum nu mai este. Eu la Brigitte am descoperit un suflet de aur.

Am tot ce îmi doresc, am tot ce îmi trebuie acasă. Noi avem totul împreună, avem aceleași parole. Eu mi-am trăit tinerețea, m-am distrat, am altă viață, altă religie și sunt fericit. Suntem suflete pereche, ne completăm unul pe altul”, a declarat Florin Pastramă, citat de spynews.ro.

Fulgy a fost externat de la Obregia! Primele DECLARAȚII făcute de fiul Clejanilor
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Brigitte l-a completat pe soțul ei:

”M-a cucerit numai cu vrăjeală. Nici nu mi-am dat seama când m-a pupat prima dată. Mă aburește zi de zi”.

FOTO, Cât de frumoasă e Ioana, soția lui Gabi Tamaș! Are un trup lucrat
FOTO. Soțul milionar a înșelat-o cu cea mai bună prietenă a ei. Cum arată și ce a decis
Cum poți să faci ca Android Auto să ruleze mai rapid? Cinci sfaturi pentru șoferi