Categorii: Monden Vedete Romania

Elena Ionescu, tunsă cu maceta la ”Survivor România”. Momente inedite în tabăra Faimoșilor

Cântăreața Elena Ionescu a simțit nevoia unei schimbări de look la show-ul ”Survivor România”, care se filmează în Republica Dominicană și car este difuzat de postul de televiziune Kanal D.

Momente inedite în echipa Faimoșilo de la emisiunea ”Survivor România”. Elena Ionescu a vrut să-și mai taie din păr.

Cum pe insula pe care se află trăiesc în condiții foarte grele și nu au nici pe departe la îndemână cele trebuincioase, vedeta a apelat la ajutorul unui coechipier. Este vorba despre Cezar.

BREAKING | Anunț de ultimă oră despre starea lui Dan Petrescu! Familia antrenorului a venit de urgență în țară
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea

Cezar a fost cel care i-a tăiat părul Elenei Ionescu cu o macetă, spre surprinderea celorlalți colegi din echipa Faimoșilor de la ”Survivor România”.

FOTO. Valentina Pelinel, apariție în piele la 45 de ani
FOTO. Catrinel Menghia și Diana Munteanu, vizite în apartamentul lui Adi Mutu: „Mi-a spus să-i zic că sunt vărul lui”
E legal să oprești cu avariile în fața unei farmacii sau brutării? Răspunsul oficial