Categorii: Monden Vedete Romania

Cum arată viața Antoniei în izolare. ”Profităm că acum suntem doar acasă”

Antonia a povestit cum decurge viața sa în perioada de izolare. Artista profită din plin de timpul petrecut alături de familia sa.

Antonia se află în autoizolare alături de partenerul ei de viață, Alex Velea, și de cei doi băieți ai lor, Dominic și Akim. Despre cum decirge viața ei și a familiei sale în această perioadă a oferit detalii cântăreață într-un interviu pentru revista Elle.

”Ziua începe cu micul dejun pregătit pentru noi și pentru copii, apoi ei se joacă, se uită la desene animate. Profităm că acum suntem doar acasă să petrecem și mai mult timp cu ei. Apoi ne uitărm la filme, facem sport…

Nu prea gătesc, dar am pregătit zilele trecute piept de pui cu orez. Îl fac exact așa cum îi place lui Alex”, a declarat Antonia.


Artista a dezvăluit și care este momentul preferat al zilei:

ȘOCUL de care a avut parte Elena Udrea după ce a mers cu fetița ei în vacanță, în Mamaia: 'Ferească Dumnezeu!'
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

”Seara când pot sta în liniște și mă pot bucura de niște momente împreună cu Alexandru”.

Cântăreața a explicat și cu cine vobește cel mai mult la telefon în această perioadă de izolare.

”Cu părinții mei, cu părinții lui Alex, cu prietenii mei și cu echipa mea”, a spus ea.

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Ai găsit apă sub mașină? Iată care este motivul și în ce situații trebuie să te îngrijorezi