Categorii: Monden Vedete Romania

Cine este cel de-al doilea concurent propus pentru eliminare la ”Survivor România”

Echipa Războnicilor de la ”Survivor România” și-a desemnat cel de-al doilea component care a fost propus pentru eliminare.

Echipa Războinicilor a pierdut și al doilea joc de imunitate în fața echipei Faimoșilor la show-ul ”Survivor România”, difuzat de Kanal D.

În urma voturilor membrilor din echipa Războinicilor, cel de-al doilea concurent propus pentru eliminarea dn concurs este Cristi. Acesta se va lupta pentru a câștiga votuile publicului cu Andrei, colegul său din echipa Războinicilor.

În momentul în care a aflat că est propus pentru eliminare, Cristi i-a reproșat lui Andrei că a avut o strategie pentru a-l nominaliza.

Alex Bodi susține că Ramona Olaru a fost amanta unui ‘domn căsătorit de la Timișoara’: 'Dau cu probe și dovezi, că prea...
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

“Nu m-am dus la nimeni să fac o strategie! Am vrut să joc jocul asta corect, demn și sportiv”, a replicat Andrei.


La consiliu, Karina, iubita lui Andei, a spus că nu concepe ca acesta să fie cel eliminat de la Survivor.

„Nici nu vreau să mă gândesc. Eu plâng, mă liniștesc, plâng iar. Noi am fost împreună de la început, am fost o mini-echipă!”, a afirmat concurenta.

Ce s-a ales de marea campioană a gimnasticii românești după 20 de ani de la retragere. Cu ce a ajuns să se...
FOTO. Natalia Mateuț, spectaculoasă de ziua ei. Apariție rară a tatălui ei, legendarul Dorin Mateuț
Nemții au desenat viitoarea Dacia C-Neo. Viziunea unui tuner axat pe modelele mărcii