Categorii: Monden Vedete Romania

Când a avut Geanina Ilieș probleme cu greutatea. ”Am luat 8-9 kilograme din cauză că mâncam foarte prost”

Vedeta de televiziune Geanina Ilieș are o siluetă impecabilă. Cu toate acestea, prezentatoarea a dezvăluit că a avut o perioadă când a luat kilograme bune în greutate.

Geanina Ilieș, prezentatoarea show-ului ”Gospodar fără pereche”, de la Pro TV, se menține la o greutate de 52-54 de kilograme. Însă, vedeta a explicat că la show-ul ”Ferma”, de la Pro TV, s-a îngrășat cu 8-9 kilograme.

”Cred că după ieșirea din Fermă. Am luat cam 8/9 kg din cauză că mâncam foarte prost și, în ultimele săptămâni, doar grâul pe care îl fierbeam. Când m-am întors, toată lumea îmi zicea că arăt perfect. Plecasem cu 49 kg, eram prea slabă. Însă, după 3/4 saptămâni, după fermă, am revenit la greutatea inițială. Dar azi încerc să mă mențin la 52/54 kg. Cred că e o greutate normală și nu-mi doresc să fiu mai slabă”, a detaliat Geanina Ilieș pentru revista Viva.

Toto Dumitrescu, INTERNAT la Obregia! Poliția a intervenit de urgență
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Vedeta TV a explicat și cum s-a menținut în formă în această perioadă.

”Mănânc și din ce gătesc, sigur. Nu am făcut excese, dar recunosc că nici nu sunt vreo gurmandă. Fac exerciții în casă. Am început cu exerciții simple, de încălzire, apoi mi-am creat un program. E nevoie doar de puțină organizare”, a spus Geanina Ilieș.

FOTO. Iuliana Pepene, imagini spectaculoase la Mykonos! Prezentatoarea a atras privirile
FOTO. Andreea Popescu, imagini fără inhibiții. Cum s-a pozat pentru a-i atrage atenția lui Dan Alexa
Cum poți să faci ca Android Auto să ruleze mai rapid? Cinci sfaturi pentru șoferi