Categorii: Monden Vedete Romania

Anunțul făcut de Radu Vâlcan. Se întoarce din Republica Dominicană

S-au încheiat rapid filmările de la sezonul 6 “Insula Iubirii” din Republica Dominicană, iar Radu Vâlcan se întoarce în România.

Radu Vâlcan, prezentaatorul emisiunii ”Insula Iubirii”, de la Antena 1, a anunțat în mediul online că revine acasă din Republica Dominicană, acolo unde se filma show-ul.

Prezentatorul de televiziune nu va ajunge însă imediat la familia sa, date fiind măsurile de precauție impuse de autoitățile din România pentru toți cei care revin în țară din străinătate.

De ce a murit saxofonistul Memis Selciuc? Cauza decesului
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri


Radu Vâlcan va fi nevoit să seta în carantină timp de două săptămâni, după cum a anunțat și el în mediul online.

”Iubire, vin acasă, ne vedem peste două săptămâni…??”, a spus Radu Vâlcan pe Instagram.

FOTO. Simona Halep și milionarul Mateiu, primele imagini împreună! E mai bătrân cu 25 de ani ca ea
FOTO. A apărut într-un costum de baie neobișnuit și a fost făcută praf!
Cum a reușit un român să parcurgă un milion de kilometri cu un Passat?