Categorii: Emisiuni TV Kanal D Monden Vedete Romania

Andreea Tonciu și Maria Ilioiu continuă scandalul la ‘Bravo, ai stil! Celebrities’! ‘Eu îți dau două vorbe și te distrug’

Scandalul continuă între Andreea Tonciu și Maria Ilioiu, fosta ispită de la Insula Iubirii! Divele nu contenesc cu jignirile și se dau în spectacol în fiecare ediție a noului sezon ‘Bravo, ai stil! Celebrities’.

Andreea Tonciu și Maria Ilioiu continuă scandalul la ‘Bravo, ai stil! Celebrities’! ‘Eu îți dau două vorbe și te distrug’

Așa s-a întâmplat și joi seară, 30 ianuarie, când Maria Ilioiu a continuat să o atace pe Andreea Tonciu, spunând din nou despre aceasta că este maimuța ‘Cici’. Mai mult de atât, i-a dedicat o melodie acesteia în timp ce defila în fața juraților.

Concurentele de la ‘Bravo, ai stil! Celebrities’ au încercat să îi ia apărarea Andreei Tonciu și să acuze pe Maria Ilioiu că o provoacă constant pe brunetă.

În schimb, roșcata a susținut că Tonciu a provocat-o în celelalte ediții ale emisiunii, iar ea i-a răspuns cu aceeași monedă.

Zodia care va da lovitura pe plan sentimental. Acești nativi singuri își vor găsi jumătatea, spune Mihai Voropchievici
Cum au arătat Andreea Esca, Delia sau Andra când s-au căsătorit. Andreea Bănică a strălucit într-o rochie minusculă

‘Ori își cere scuze și mă opresc ori o să-i pară rău că nu s-a pus cu cine trebuie! Eu îți dau două vorbe și te distrug!’, i-a spus Maria Andreei Tonciu, în emisiunea ‘Bravo, ai stil! Celebrities’, de la Kanal D.

Andreea Tonciu nu s-a putut abține și i-a dat replica Mariei: ‘Ești o mincinoasă! O să-ți crească nasul la fel de mare cum l-am avut eu!’

Sorana Cîrstea e o femeie singură și a atras toate privirile cu apariția ei la un restaurant din Miami
Daniela Crudu, apariție hot în jacuzzi. Cum arată acum asistenta TV care l-a scos din minți pe Gigi Becali când era iubita...
Parteneriate cu industria auto pentru armament low-cost. România, pe radar