Categorii: Monden Vedete Romania

Adelina Pestrițu ratează din nou luna de miere. ”O să o facem la bătrânețe”

Adelina Pestrițu și parteneul ei de viață, Virgil Șteblea, au fost nevoiți să-și amâne din nou luna miere, din cauza pandemiei de coronavirus.

După ce, anul trecut, s-a căsătorit cu Virgil Șteblea, Adelina Pestrițu și soțul ei și-au amânat luna de miere pentru anul acesta. Acum, din cauza pandemiei de coronavirus, cei doi au fost nevoiță să o amâne din nou.

”Se pare că o să ne facem luna de miere la bătrâneţe, dar ce poate fi mai romantic decât doi bătrânei pe un vas de croazieră, făcând înconjurul lumii, ţinându-se de mâna şi cu milioane de prieteni virtuali alături?!”, a spus fosta vedetă de televiziune pentru okmagazine.ro.


Întrebată dacă se gândește să mai facă încă un copil în această perioadă, Adelina Pestrițu a afirmat că o sarcină în aceste vremui i se pare o dovadă de curaj.

Pensia poate crește cu peste 800 de lei pe lună. Condiția pe care trebuie să o îndeplinești
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

”Da. Ne dorim, dar nu ascund faptul că perioada asta ridică multe semne de întrebare. Nu ştim dacă este momentul potrivit pentru acest pas, mai ales că medicii sunt efectiv epuizaţi de tot ceea ce se petrece. Să duci o sarcina în aceste vremuri mi se pare o dovadă de curaj. Ne dorim în continuare, dar nu ştim când se va întâmplă. Dumnezeu ştie…”, a declarat bruneta.

Adelina Pestrițu și Virgil Șteblea au împreună o fetiță, Zenaida.

Americanii au văzut imaginile cu Simona Halep și Dorin Mateiu și au descris-o în doar două cuvinte
GALERIE FOTO. Imagini incendiare cu Sarah, fiica Anamariei Prodan, în costum de baie!
În localitate e legal să circuli cu 50 km/h sau cu 60 km/h? Care e limita de toleranță în 2026