Categorii: Monden Știri Stiri externe Vedete internationale

Actrița Olga Kurylenko, infectată cu noul coronavirus. Actrița din ”James Bond”, în carantină!

Actrița Olga Kurylenko este infectată cu coronavirus. Vedeta, testată pozitiv cu noul coronavirus, se află în carantină.

Olga Kurylenko, în vârstă de 40 de ani, a anunțat că a fost testată pozitiv cu nol coronavirus. Anunțul a fpst făcut de vedetă pe contul său de Instagram.

Vedeta a publicat și o fotografie de la fereastra casei sale, acolo unde se află în carantină.

”Sunt bolnavă de aproape o săptămână. Febra și oboseala au fost principalele simptome. Aveți grijă de voi și luați în serios acest lucru”, este mesajul transmis de actriță.

Olga Kurylenko este cunoscută și grație rolului de fată Bond în filmul ”007: Quantum of Solace”. Vedeta se alătură altor nume mari din showbiz-ul internațional care au fost testate pozitiv cu coronavirus, precum starul Tom Hanks și soția sa, Rita Wilson.

FOTO: Profimedia

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Proiectul de lege promulgat de Nicușor Dan care afectează transportatorii
Share
Publicat de
dana.arama
Tags: coronavirus epidemie epidemie de coonavirus infectata james bond olga kurylenko pandemie testata pozitiv