Categorii: Știri Stiri externe Vedete internationale

Placido Domingo, internat din cauza coronavirusului

Placido Domingo a fost internat din cauza coronavirusului. Artistul se află, deocamdată, în stare stabilă. 

Tenorul spaniol Placido Domingo a fost internat într-un spital din Acapulco, Mexic, din cauza unor complicații cauzate de infecția cu coronavirus, scrie CNN.

Placido Domingo a fost diagnosticat săptămâna trecută

„Este în stare bună şi răspunde la tratament”, a anunțat purtătorul de cuvânt.

Domingo a anunţat săptămâna trecută pe Facebook că a fost diagnosticat cu Covid-19. El le-a recomandat fanilor săi să se spele des pe mâini şi să respecte recomandările autorităţilor.

Magicianul Daniel a fost dat dispărut pe 14 iunie 2026. După 10 zile, l-au găsit MORT 😲
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

„Împreună putem lupta împotriva acestui virus şi să oprim actuala criză mondială pentru a ne întoarce la vieţile noastre de zi cu zi curând”, a scris tenorul în vârstă de 79 de ani. 

Foto: Profimedia

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Când va fi finalizat lotul 1 de pe Autostrada A0 Nord? Anunțul constructorului român
Share
Publicat de
monica
Tags: bolnavi coronavirus pandemie coronavirus placido domingo vedete coronavirus