Categorii: Monden Stiri externe Vedete internationale

Naomi Campbell, mai îndrăzneață ca niciodată. S-a fotografiat dezbrăcată în pat!

Naomi Campbell, în vârstă de 49 de ani, și-a luat prin surprindere fanii de pe rețelele de socializare. Celebrul fotomodel s-a fotografiat dezbrăcată în pat.

La 49 de ani, Naomi Campbell este mai îndrăzneață ca niciodată. Fotomodelul și-a făcut un selfie în pat. În imaginea respectivă, pe care a făcut-o publică pe contul său de Instagram, Naomi Campbell apare dezbrăcată.

Vedeta a avut grijă însă nu arate mai mult decât ar fi vrut, astfel că a pus un emoticon pe unul dintre sâni.

Fotografia a făcut senzație în rândul internauților, primit sute de mii de aprecieri.

 

FOTO: Instagram

FOTO. Sorana Cîrstea, apariție strălucitoare la Roma. A trecut peste despărțirea de fiul lui Ion Țiriac
„Am 2,03 metri înălțime și-mi place să fac dragoste”. Jucătoarea vinde imagini cu ea
Dedeman: Gadget-uri la reduceri pentru șoferi. Cât costă o camera de bord 4K și accesoriul auto disponibil la doar 78 de lei