Categorii: Monden Vedete Romania

Lupu Rednic câștigă mai mult ca ofițer decât ca solist! Ce salariu are la MAI

Lupu Rednic câștigă mai bine ca ofițer MAI decât ca solist, diferența dintre venituri fiind una considerabilă. 

Solistul de muzică populară maramureșeană cântă alături de soția sa, Cornelia, de ani buni. Cu toate acestea, salariul său de ofițer în Ministerul Afacerilor Interne este mult mai mare decât veniturile sale din concerte. 

Cornelia și Lupu Rednic, datorii de 82.000 de euro la bancă

Ultima declarație de avere completă a soților Rednic arată că aceștia dețin un teren și o casă la Sighetu Marmației, un apartament în București, un BMW, dar și că au datorii de 82.000 de euro la bănci. 

Rodica Stănoiu, înmormântare stranie, fără preot. S-au cântat colinde în loc de veșnica pomenire.
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea

În declarație mai scrie că Lupu a câștigat 5.522 de lei lunar ca ofițer MAI, în timp ce din muzică a primit doar 1.180 de lei lunar. Soția sa, Cornelia, a adunat 33.016 lei din drepturi de autor și alte contracte. 

 

Mădălina Ghenea i-a înnebunit pe arabi. Cum și-a făcut apariția în Qatar
FOTO. Cum arată la 43 de ani Ileana Lazariuc, fosta noră a magnatului Ion Țiriac
Tesla Model 3 Standard, disponibilă și în România. E cea mai ieftină Tesla și poate fi luată în rate