Categorii: Monden Vedete Romania

Fiul lui Adrian Daminescu și soția sa, izolați în Malaezia. ”Ne expiră viza pe data de 12 iunie și nu avem nici o soluție sigură”

Fiul celebrului cântăreț Adrian Daminescu și soția sa au rămas izolați în Malezia.

Cezar Daminescu, fiul lui Adrian Daminescu, și soția sa au plecat, în urmă cu ceva timp, într-o vacanță în jurul lumii. Pandemia de coronavirus care a afectat întreaga planetă le-a dat planurile peste cap. Cei doi au rămași blocați în Malaezia.

”Noi ne-am propus să facem acest lucru pentru că acasă toate zilele erau la fel, începeau și se terminau la fel. Atunci ne-am gândit să schimbăm ceva, mai ales că ne permitem să lucrăm online de oriunde.​ Practic am plecat în jurul lumii și am făcut pană în Malaezia. Nu ne așteptam, dar după cum știți și voi mai avem de așteptat. Am plecat pe 1 martie într-o vacanță mai mare, spre Thailanda, apoi Malaezia și aici am rămas”, a spus Cezar daminescu la emisiunea ”Showbiz Report”, potrivit spynews.ro.

”Este greu pentru că ești strain, dar este o țară foarte ok. Izolați noi am stat doar o lună, după care restricțiile aici s-au ridicat și am avut voie să ne deplasăm pe o distanță de 10 km”, a adăugat el.

După Cătălin Măruță, a fost dată afară și ea de la Pro TV: ”Lacrimi foarte multe”
Parada posterioarelor! Imagini de neratat cu cei mai mulați colanți ai vedetelor din România

Le expiră viza, dar vor să-și continue aventura

Cezar Daminescu a explicat că lui și soției sale le expiră viza în data de 12 iunie. Cei doi nu vor să revină în țară, ci vor să-și continue aventura prin lume.

”Putem pleca, dar doar spre casă și noi nu vrem să ne întoarcem, căci vrem să ne continuăm aventura. Ne pare rău să ne oprim drin drum, cred că ne mai putem agăța de ceva să mergem mai departe. Momentan nu putem călători între state și așteptăm să vedem ce facem, căci ne expiră viza pe data de 12 iunie și nu avem nici o soluție sigură, dar sperăm ca până atunci vreo țară să își deschida porțile și să putem pleca”, a declarat fiul lui Adrian Daminescu.

Trei soții de fotbaliști au atras toate privirile la petrecerea de nuntă a lui Radu Drăgușin. Fina lui Șumudică a „rupt” cu...
„Zeița frumuseții” a renunțat la sportul de performanță la 19 ani și a devenit model: „Să aveți la ce vă uita”
Mașina pe care nici Ion Țiriac n-a reușit s-o cumpere: „Le am cam pe toate...”