Categorii: Monden Vedete Romania

Elena Lasconi candidează la primăria orașului Câmpulung Muscel

Elena Lasconi candidează la primăria orașului Câmpulung. Anunțul a fost făcut recent de Ionuț Moșteanu, deputat USR.

Vedeta PRO TV Elena Lasconi va candida la primăria orașului Câmpulung Muscel, la alegerile de anul viitor. 

Elena Lasconi candidează la primăria orașului Câmpulung Muscel

Jurnalista a mărturisit, în repetate rânduri, că și-ar dori să fie primar, iar acum a găsit și un partid care să o susțină. 

„Elena Lasconi va fi candidatul cu care USR va câştiga alegerile din Câmpulung…. va pune capat dominaţiei PSD în oraşul în care nu s-a făcut nimic in ultimii ani”, a declarat deputatul USR Moșteanu, la Super TV.

Ei sunt frații care s-au înecat în Olimp. Ce mesaj i-au trimis Vlad și Ionuț mamei lor, înainte de tragedie
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea

Elena Lasconi are 47 de ani și este născută în Haţeg, judeţul Hunedoara. Ea are la Câmpulung Muscel o casă de vacanță și și-a exprimat de mai multe ori dezamăgirea față de administrația locală de acolo.

 

Bernadette Szocs, poze incendiare de la piscină! Ce mesaj a postat frumoasa sportivă
Mădălina Ghenea, apariție răvăşitoare. Fosta iubită a lui Dimitrov s-a pozat aproape goală: „Sunt fericită că trăiesc!”
Cum arată Ferrari CZ26, cel mai nou model UNICAT realizat de italieni?