Categorii: Monden Vedete Romania

Cum a reacționat George Burcea în momentul în care a fost luat la întrebări după ce a fost prins drogat la volan. Substanțele interzise, motivul separării de Andreea Bălan

Actorul George Burcea, partenerul de viață al cântăreței Andreea Băan, a avut o reacție care spun tot în momentul în care a fost întrebat dacă a fost sau nu prin drogat la volan.

Soțul cântăreței Andreea Bălan a fost prins drogat la volan de polițiști în data de 21 februarie, la ora 10:00. Acesta se afla pe Bulevardul Eroilor din localitatea ilfoveană Voluntari, la doar câteva străzi distanță de casa sa.

”A fost testat cu aparatul Drug Test și a ieșit pozitiv la cocaină. A fost băgat în mașina Poliției și dus la IML, unde i-au fost recoltate probe de sânge și de urină. Acesta a fost cooperant și se vedea în comportamentul lui că ceva nu este în regulă”, au declarat surse pentru click.ro după incident.

Fiica lui Liviu Vârciu s-a angajat în America. Unde lucrează Carmina, de fapt: 'De ce să îmi fie rușine?'
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Potrivit spynews.ro, George Burcea a fost sunat de reporteri pentru a se afla dacă este sau nu adevărat că a fost prins drogat la volan. Actorul a răspuns politicos, însă în momentul în care a aflat despre ce este vorba a închis telefonul.

Conform sursei mai sus-menționate, în mariajul Andreei Bălan și al lui George Burcea au apărut probleme din cauza drogurilor. Cei doi nu s-au mai înțeles de când artista a aflat, de curând, despre faptul că soțul său consumă substanțe interzise.

FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
FOTO, Cât de frumoasă e Ioana, soția lui Gabi Tamaș! Are un trup lucrat
Bulgaria va începe asamblarea de mașini din China! Ce model vor produce bulgarii?