Categorii: Monden

Cine îi va lua locul lui Florin Călinescu la „Românii au talent”! Va fi jurat la două emisiuni

După ce Florin Călinescu a decis că nu va mai face parte din emisiunea „Românii au talent”, o altă vedetă îi va lua locul pe scaunul de jurat. 

Conform Click, producătorii show-ului de talente au decis ca Horia Brenciu să revină în juriu, după ce Florin Călinescu a anunțat public că se retrage pentru a se dedica vieții politice. 

Brenciu va fi jurat la două emisiuni TV

De asemenea, Brenciu este cel care a înlocuit-o pe Andra la „Vocea României”. 

Mario Iorgulescu, prima REACȚIE după ce și-a aflat pedeapsa. Ce mesaj i-a trimis lui Dan Capatos 😲
Wow sau Bau? Cât de mult le-au schimbat operaţiile estetice pe vedetele din România

„Revenirea la «Vocea României» este neașteptată, binevenită și, recunosc, emoționantă. În acest sezon voi fi calm, liniștit, nu mă voi mișca de pe scaun, nu mă voi certa cu nimeni și sub nicio formă nu voi cânta din când în când cu band-ul emisiunii. Voi fi precum un maestru yoghin. Voi căuta o voce nouă, plină de viață, o voce care să-mi aducă cel de-al treilea titlu”, a dezvăluit Horia Brenciu. 

 

FOTO. Imagini hot cu cea mai frumoasă voleibalistă din lume în costum de baie
FOTO. Raluca Zenga, imagini incendiare în costum de baie pe plaja din Maldive
Codul Rutier 2026: Amendă de peste 1.000 de lei pentru 51 km/h în localitate. Din iulie, sancțiunea crește