Categorii: Monden Vedete Romania

Andreea Marin: ”Îmi asum kilogramele în plus acumulate în aceste zile”

Vedeta de televiziune Andreea Marin a mărturisit că și-a făcut toate poftele culinare în perioada sărbătorilor pascale și acest lucr se vede pe silueta sa.

Andreea Marin a afirmat că a luat în greutate în această perioadă pentru că nu s-a abținut de la delicatesele de Paște. Însă vedeta este decsă să aibă gijă de silueta sa.

”Nu mi-am refuzat nicio plăcere culinară de Paște, nici măcar una, și nu regret nimic. Îmi place să mă bucur de sărbători, nu ăa îmi impun restricții, deși sunt un om echilibrat și moderația nu îmi lipsește, totuși am ieșit din ritmul de viață obișnuit și corpul meu resimte schimbarea.

Îmi asum kilogramele în plus acumulate în aceste zile si pofta de dulce care crește mai mult cu fiecare plăcintă sau felie de cozonac ce vine în plus, dar îmi asum și faptul ca de azi spun… STOP ! Revin la obiceiurile bune și corpul meu îmi va mulțumi”, a mărturisit Andreea Marin în mediul online.

O fetiță de doar 7 ani a murit la o piscină celebră din București. Ireal ce făceau părinții ei în acest timp
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

 

 

Carmen Negoiță, apariție incendiară în costum de baie! În trecut a pozat complet goală
FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
Dacia Striker, surprinsă din nou în trafic. Noul model a fost fotografiat chiar într-o stație GPL