Categorii: Monden Vedete Romania

Alt accident la ”Survivor România”. ”I-a fugit de pe traseu, l-am văzut eu”

O nouă accidentare la show-ul ”Survivor România”, filmat în Republica Dominicană și transmis de postul de televiziune Kanal D. Echipa Faimoșilor are de suferit.

Echipa Faimoșilor de la ”Survivor România” trece prin momente dificile. Grațiela Duban are probleme la un deget, iar Ghiță s-a accidentat la cap și la picior, fiind transportat la spital.

Acum, un alt membru al echipei Faimoșilor are probleme de sănătate. Este vorvba de Raul, care a suferit un accident în timpul unei curse pentru recompensă.

Raul s-a accidentat în timpul meciului cu Emanuel și a făcut jumătate din traseu într-un picior. Ajuns la final, Raul nu a mai rezistat și s-a prăbușit la pământ văicărindu-se de durere.

Andreea Popescu și Rareș Cojoc au DIVORȚAT! Primele declarații
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea


„I-a fugit de pe traseu, l-am văzut eu”, a spus Asiana în momentul în care l-a văzut la pământ pe Raul.

Medicii au ajuns la locul accidentării lui Raul, i-au făcut un consult rapid, după care l-au transportat la spital pe concurent, relatează wowbiz.ro.

FOTO. Fiica de 19 ani a fostului fotbalist se iubește cu un jucător mai mare cu 8 ani
FOTO. Ce transformare pentru Simona Halep. Imaginile momentului: radiază de fericire
Toate amenzile de circulație se majorează de la 1 iulie! Pentru viteză, sancțiunea maximă depășește 4.300 de lei