Categorii: Monden

Adela Popescu, apariție în costum de baie! Cum arată trupul vedetei

Aflată într-o vacanță la mare alături de soțul său, Adela Popescu a ales să petreacă timp în mijlocul naturii, relaxându-se. Deși a născut pentru a doua oară acum șase luni, vedeta demonstrează tuturor că și-a menținut silueta zveltă și formele de invidiat. 

 „Să mai ziceți voi că nu știu ce și nu știu cum?”, a scris Adela în dreptul fotografiei în care apare într-un costum de baie negru, din două piese, care lasă să se vadă abdomenul suplu și pielea sa fermă. 

Fanii săi de pe Facebook au reacționat imediat, complimentând-o pe Adela. „Ești superbă”, „Frumoasă și naturală, să rămâi mereu așa”, „Ești o femeie adevărată! naturală, deșteaptă și frumoasă”, „Arăți super bine”, „Ce bine arăți, mămico! sexy și relaxată!” au scris internauții în comentariile fotografiei cu pricina. 

Alex Bodi continuă scandalul aprins cu Ramona Olaru! Musculosul nu se lasă: 'O să aduc eu amintiri de la Agronomie când
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

Adela este căsătorită, din 2015, cu prezentatorul TV Radu Vâlcan. Cei doi au doi băieți, Alexandru, de 3 ani, și Andrei, născut în decembrie anul trecut. 

 

Ce s-a ales de marea campioană a gimnasticii românești după 20 de ani de la retragere. Cu ce a ajuns să se...
FOTO. Natalia Mateuț, spectaculoasă de ziua ei. Apariție rară a tatălui ei, legendarul Dorin Mateuț
Nemții au desenat viitoarea Dacia C-Neo. Viziunea unui tuner axat pe modelele mărcii