Categorii: Monden Vedete Romania

Adda, atac de panică la ”Asia Express”. ”Doamne ferește, avem un copil de crescut”

Cântăreața Adda a făcut atac de panică la emisiunea ”Asia Express”, transmisă de Antena 1. Aceasta s-a speriat foarte tare în timpul cursei pentru ultima șancă.

Adda participă la comncursul ”Asia Express” alături de soțul ei, Cătălin Rizea. În ediția de marți a emisiunii, Adda și partenerul ei de viață, Cătălin Rizea, au intrat în cursa pentru ultima șansă alături de echipele formate din Alexandru Abagiu și Radu și Florin Ristei și fratele său.

Cursa a fost una infernală pentru toate cele trei echipe. În timpul probei de caiac a început o ploaie torenţială, iar Adda a început să plângă. S-a speriat îngrozitor, fiindu-i frică că nu-şi va mai vedea niciodată fiul.

 

DOLIU la Hollywood! Actrița din Godzilla a murit la doar 18 ani
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

“Mi-e frică pentru că plouă! Iubire mi-e frică, îmi bag ****, mi-e frică rău! Doamne ferește, avem un copil de crescut. Nu mă mai mișcaaaa!!! Nu te mai mişca că te omor! Te omor în ********!!!”, a spus Adda extrem de panicată, potrivit spynews.ro.

Soțul ei a încercat să o calmeze, însă fără prea mare succes.

“Se auzeau sunete, erau valuri mai agitate şi noi eram într-un **** caiac de plastic, cu două veste de salvare şi atât, în ocean”, a povestit ulterior cântăreața.

FOTO. Cea mai frumoasă antrenoare din România, dată pe spate după ce l-a văzut pe Leo Messi: „Doamne…”
FOTO. Prezentatoarea TV, imagini incendiare pe bancheta unui taxi
Update surpriză pentru Tesla în România. Grok vine cu modul 18+ și alte personalități AI