Categorii: Știri Stiri externe

Un bărbat din Mexic a ajuns la spital după ce a luat medicamente de potență pentru tauri

Un bărbat din Mexic a ajuns la spital după ce a luat medicamente de potență pentru tauri. Durerile sale au fost groaznice și a avut nevoie de intervenție chirurgicală.

Un mexican din Veracruz a luat un supliment sexual destinat animalelor, scrie Digi 24.

Bărbatul a avut dureri groaznice

La trei zile după, bărbatul nu a mai suportat durerile și s-a prezentat la spital, unde a fost internat și operat de urgență.

Rezultatul AUTOPSIEI lui Gabi Mureșan. Care a fost cauza morții, de fapt
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

El a declarat că a luat substanța destinată taurilor pentru că urma să aibă o întâlnire amoroasă. 

„A fost internat în secția de specialitate a spitalului din Reynosa un bărbat care a ingerat un stimulent sexual pe care l-a adus din Veracruz, folosit de fermierii din regiune pentru a stimula taurii pentru inseminare”, a transmis spitalul.

FOTO. „Ești prea grasă”. Anisimova s-a enervat și a postat o poză cu ea mai mult goală, la piscină
Americanii au văzut imaginile cu Simona Halep și Dorin Mateiu și au descris-o în doar două cuvinte
Noua Dacia Spring, surprinsă în teste în România. Primele imagini cu viitorul model electric de 18.000 de euro
Share
Publicat de
monica
Tags: cazuri medicale ciudate medicamente potenta