Categorii: Știri Stiri Romania Viral

Scene șocante la metroul din Capitală! Un bărbat a fost prins în ușile trenului și târât în tunel

Clipe de groază, miercuri seară, 9 octombrie, la metroul din Capitală! Un bărbat a fost prins în ușile trenului și târât în tunel. În urma incidentului, acesta s-a ales cu mai multe traumatisme la nivelul piciorului și în zona capului.

Scene șocante la metroul din Capitală! Un bărbat a fost prins în ușile trenului și târât în tunel

Accidentul a avut loc la stația 1 Mai. Conform Antena 3, bărbatul a vrut să se urce în metrou, însă și-a prins piciorul între uși și a fost târât toată lungimea peronului. Acesta are în jur de 50 de ani, iar circulația a fost întreruptă.

DOLIU la Hollywood! Actrița din Godzilla a murit la doar 18 ani
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Din primele informații, se pare că conductorul trenului nu l-a auzit. El a fost izbit de balustrada de la capătul peronului și apoi de oglinda mare retrovizoare în care ar fi putut fi zărit. Victima a supraviețuit, dar se află internată în spital.
FOTO. Cea mai frumoasă antrenoare din România, dată pe spate după ce l-a văzut pe Leo Messi: „Doamne…”
FOTO. Prezentatoarea TV, imagini incendiare pe bancheta unui taxi
Ford lansează două noi ediții pentru SUV-ul produs la CRAIOVA. Noutățile gamei PUMA
Share
Publicat de
andreea
Tags: 1 mai barbat metrou prins tunel