Categorii: Știri Stiri externe

O femeie și cei trei copii ai săi au murit din cauza coronavirusului!

O femeie din New Orleans, SUA, și cei trei copii ai săi au murit din cauza coronavirusului. 

Antoinette Franklin, din New Orleans, Louisiana, și cei trei fii ai săi s-au stins la două săptămâni de când au contractat Covid-19. 

Louisana este puternic afectat de pandemie

Cei patru au luat virusul unul de la celălalt și, din păcate, s-a dovedit a fi fatal pentru ei. Femeia de 86 de ani a murit pe 23 martie. Fiii săi, în vârstă de 58, 61 și 71 de ani, au decedat și ei din același motiv. 

Magicianul Daniel a fost dat dispărut pe 14 iunie 2026. După 10 zile, l-au găsit MORT 😲
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Louisiana este unul dintre focarele epidemiei de coronavirus în SUA, cu peste 16.000 de cazuri și peste 580 de morți. 

Foto: Shutterstock

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Când va fi finalizat lotul 1 de pe Autostrada A0 Nord? Anunțul constructorului român
Share
Publicat de
monica
Tags: coronavirus sua morti coronavirus pandemie coronavirus