Categorii: Știri

O femeie care scuipa coji de semințe în tren, luată la rost de o tânără: „Tu ești mică, să-ți fie rușine!”

O femeie care mânca semințe în tren și arunca cojile pe jos a fost filmată și apostrofată de către o tânără care se afla în același compartiment. Filmarea a devenit virală pe rețelele de socializare, unde tânăra a fost felicitată pentru că nu a privit impasibilă cum călătoarea făcea mizerie.

„Doamnă, unde sunt cojile? V-am văzut de atâtea ori că le puneţi pe jos. Nu aveţi o punguţă ceva în care să le aruncaţi, că nu este frumos. Cum nu aţi aruncat, că v-am vazut de atâtea ori că le-aţi aruncat? Aţi aruncat şi în spatele scaunului! Nu vă este ruşine puţin?”, îi spune tânăra.

La început, femeia încearcă să nege că a aruncat cojile pe jos, însă în cele urmă îi atrage atenția fetei că ar trebui să îi fie rușine că ia la rost pe cineva mai în vârstă ca ea.

„Nu am aruncat pe jos! Cine eşti tu să-mi spui mie ce să fac? Tu eşti mică, să-ţi fie ruşine. Da, sunt câteva coji de seminţe. Nu e frumos să te iei de mine, că tu eşti un copil”, îi răspunde aceasta.

Motivul REAL pentru care Denise Rifai a fost înlocuită cu Cătălin Măruță la Antena 1
Mutare-bombă la Antena 1. Cătălin Măruță o înlocuiește pe Denise Rifai la Furnicuțele. Prima reacție

În imagini se vede că, deși în compartiment se mai aflau și alți călători, niciunul dintre ei nu intervine în discuția dintre cele două.

„Doamna Diana, ne omorâți”. Imagini incendiare cu fosta soție a lui Claudiu Niculescu, în costum de baie
FOTO. Antonela, iubita mult mai tânără a milionarului Arpad Paszkany, în jacuzzi
Dacia Sandero Hybrid 155 poate fi comandată în România. Cât costă rivalul lui BYD Dolphin G DM-i
Share
Publicat de
-
Tags: calatori mizerie in tren seminte tren