Categorii: Știri Stiri Romania

Mesaj emoționant al unei asistente medicale din Alba Iulia, aflată în prima linie în lupta cu coronavirusul

O asistentă medicală din Alba Iulia, aflată în prima linie în lupta cu coronavirusul, a transmis un mesaj emoționant pe o rețea socială.

Mesaj emoționant al unei asistente medicale din Alba Iulia, aflată în prima linie în lupta cu coronavirusul

Asistentă șefă de la Spitalul de Boli Infecțioase Alba Iulia, Marcela Vîlcan a dorit să se confeseze public, după ce a petrecut o lună în lupta cu pandemia de coronavirus. 

Femeia spune că unii dintre pacienți au ajuns să cunoască personalul medical după voce.

Magicianul Daniel a fost dat dispărut pe 14 iunie 2026. După 10 zile, l-au găsit MORT 😲
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient

Iată mai jos mesajul integral al asistentei: 

FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Când va fi finalizat lotul 1 de pe Autostrada A0 Nord? Anunțul constructorului român
Share
Publicat de
monica
Tags: coronavirus romania medici coronavirus pandemie coronavirus