Categorii: Monden Știri Stiri Romania Vedete Romania

Marina Almășan, supriză neplăcută la cumpărături. ”Când năvăliți ca lăcustele asupra rafturilor cu alimente, gândiți-vă și la fraierii ca mine”

Prezentatoarea de televiziune Marina Almășan s-a ales cu coșul gol după ce a ieșit la un magazin pentru a-și face câteva cumpărături.

Pandemia de coronavirus i-a făcut pe români să golească rafturile din magazine pentru a-și face provizii. Marina Almășan, binecunoscuta prezentatoare de la TVR, a mers la un magazin din Flșloreasca pentru a-și fce cumpărăturile, însă  a fost dezamăgită. A găsit rafturile goale.

”Bună dimineața, dragi români! Îmi încep ziua cu o rugăminte: Când vă mai faceți aprovizionarea si năvăliți precum lăcustele asupra rafturilor cu alimente, gânditi-vă și la fraierii ca mine, care vin rar și cumpără puțin!

…sigur, și un coș plin cu AER poate fi o opțiune, dar pot ști eu, oare, dacă aerul nu e și el infestat?!? Că la dezinfectat aere chiar nu mă pricep!?
În rest…vă doresc o zi înțeleaptă, care să vă țină sănătoși și departe de pericole!”, a făcut haz de necaz vedeta de televiziune.

Regele extravaganței mondene își vinde imperiul ca să se salveze: 'Costurile spitalizării au depășit 2 milioane de euro'
Wow sau Bau? Cât de mult le-au schimbat operaţiile estetice pe vedetele din România

În România, numărul cazurilor de coronavirus a ajuns la 246. Dintre acestea, 29 au fost confimate în ultimele 24 de ore. Începând de luni, 16 martie 2020, în românia a fost decretată starea de urgență din cauza pandemiei de coronavirus.

Raluca Zenga a atras toate privirile cu apariția ei. La 44 de ani, arată spectaculos: „Superbă!”
Eugenie Bouchard nu are deloc inhibiții. Sesiunea foto cu care i-a zăpăcit pe fani
Ce tip de dubă poți conduce în 2026 dacă ai permis Categoria B. Este legal să faci distribuție sau curierat?
Share
Publicat de
dana.arama
Tags: aprovizionare coronavirus cumparaturi epidemie epidemie de coronavirus magazin marina almasan pandemie