Categorii: Știri

Gheorghe Dincă și-ar fi betonat heleșteul din curte și l-ar fi acoperit cu gunoaie

Ancheta de la Caracal devine din ce în ce mai complicată. Perchezițiile de la locuința suspectului continuă, iar investigatorii au făcut noi descoperiri. 

Potrivit Antena 3, în curtea lui Dincă anchetatorii au săpat o groapă foarte mare, iar mai multe surse judiciare au dezvăluit că acolo s-ar fi aflat inițial un heleșteu, peste care suspectul ar fi turnat beton și pe care l-ar fi acoperit apoi cu gunoaie. 

În plus, cei de la DIICOT au cerut o expertiză tehnică a mașinii lui Gheorghe Dincă, pentru a stabili dacă mecanicul auto a făcut modificări autoturismului pentru a răpi mai ușor pasagerii. 

Cătălin Măruță se luptă cu datorii de peste 1 milion de euro! După ce Pro TV l-a dat afară, ies la iveală...
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea

Scanarea pereților și curții casei suspectului de la Caracal continuă, iar zilele viitoare anchetatorii vor săpa zeci de gropi acolo unde scannerul a indicat nereguli. 

Foto: Inquam Photos

Diana Munteanu a stârnit controverse după ce a apărut în costum de baie în zăpadă: „ Cum să te filmezi așa?”
FOTO. Milionarul de 58 de ani se iubește cu o femeie mai tânără cu 21 de ani
Cel mai nou SUV Renault arată mai bine decât Volvo XC90 și Audi Q7. Francezii au descoperit rețeta de succes
Share
Publicat de
monica
Tags: anchete caracal crime caracal gheorghe dincă