Categorii: Știri Stiri Romania

Gheorghe Dincă şi-a sunat fiul din închisoare! De ce bărbatul nu doreşte să ştie nimic de tatăl său

Ies noi informaţii la iveală în cazul Caracal! Membrii familiei lui Gheorghe Dincă au fost audiaţi, joi, 22 august, de procurorii DIICOT la Bucureşti.

Gheorghe Dincă şi-a sunat fiul din închisoare! De ce bărbatul nu doreşte să ştie nimic de tatăl său

Soţia şi fiica bărbatului de 66 de ani au stat 9 ore la sediu. Surpriza a venit, însă, din partea fiului lui Dincă, Ionuţ, pe care criminalul l-a sunat din închisoare.

Ionuţ este numele lui Gheorghe Dincă şi are 37 de ani. De mai bine de 17 ani lucreză construcții, în Italia, scrie Antena 3. Nu are de gând să se stabilească definitiv în Italia, ci îşi construiește o casă în Covaci, un sat din comuna Sânandrei, la 12 kilometri de Timișoara.

Camelia Potec a intrat în panică și a cerut ajutorul SPP! Momente tensionate la gala aniversară a Nadiei Comăneci
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

Din declaraţiile vecinilor lui Dincă, Ionuţ a întrerupt orice legătură cu tatăl său.

‘Ionuț nu prea vorbește, dar, din ce ne-a povestit, am înțeles că nu ținea legătura cu părinții. Că taică-său îl bătea tare și-l gonea de-acasă. De pe la 12 ani, dormea nopțile prin boscheți. Ne zicea: Ce bine era să fi avut părinți măcar pe sfert ca voi! Măcar pe sfert!’, au declarat vecinii lui Gheorghe Dincă pentru Libertatea.

„Am 2,03 metri înălțime și-mi place să fac dragoste”. Jucătoarea vinde imagini cu ea
Simona Halep, bogată și divorțată, a atras toate privirile cu apariția ei la gala pentru Nadia Comăneci. Și-a făcut selfie în oglindă
TOP 5 trasee pe care să le parcurgi cu mașina în minivacanța de Rusalii
Share
Publicat de
andreea
Tags: baiat dinca fiu gheorghe dincă ionut italia