Categorii: Știri

Gheorghe Dincă a revenit la „Casa Groazei”. Anchetatorii au adus un excavator

Perchezițiile de la Caracal continuă și astăzi. Anchetatorii l-au readus pe Gheorghe Dincă la locuința sa, iar un excavator a ajuns, de asemenea, la casa suspectului. 

Potrivit Antena 3, astăzi vor fi sparte gropile cimentate din curtea lui Gheorghe Dincă. Suspectul s-a întors la casa sa, cu o dubă albă care aparține poliției. 

Mihaela Rădulescu, gest sfâșietor când și-a văzut mama în sicriu. Nu s-a mai putut abține
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri

Este a opta zi consecutivă de percheziții, însă cercetările cu siguranță nu se vor opri aici. Surse judiciare au dezvăluit ieri că mecanicul auto de 66 de ani ar fi fost implicat într-o rețea de trafic de carne vie, împreună cu fiul său. Tonel Pop, avocatul familiei Luizei, a declarat că anchetatorii vor audia mai mulți oameni din cercul lui Dincă, posibil complici.

Mădălina Ghenea, apariție de neratat. Imaginile care le-au tăiat respirația italienilor
Cea mai frumoasă profesoară de matematică din România e colega lui Gabi Tamaș!
Mașini premium SH cu probleme. Expert: „Check engine aprins, beculețe care clipocesc...”
Share
Publicat de
monica
Tags: anchete caracal crime caracal gheorghe dincă