Categorii: Știri

Cornelia Patrichi îl critică pe unchiul Alexandrei Măceșanu, tânăra de 15 ani dispărută! Ce mesaj i-a transmis

Cornelia Patrichi, văduva regretatului coregraf Cornel Patrichi, i-a adresat lui Alexandru Cumpănașu, unchiul uneia dintre cele două fete dispărute din județul Olt, un mesaj foarte dur. 

Cornelia Patrichi îl critică pe unchiul Alexandrei Măceșanu, tânăra de 15 ani din Caracal!

Încă de la mediatizarea cazului odios de la Caracal, unchiul uneia dintre victime a apărut deseori în public, transformându-se într-o portavoce a familiei adolescentei de 15 ani. 

Cornelia Patrichi a reacționat tranșant la adresa lui Cumpănașu, căruia îi reproșează că implicarea sa se datorează excusiv faptului că este rudă apropiată cu una dintre victime. 

ULTIMA ORĂ! Tragedie în lumea fotbalului! Fostul internațional a murit la doar 48 de ani!
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea

„Cu tot respectul pentru durerea dumitale, dar, dacă te implicai la fel de mult la dispariția Luizei, probabil că Alexandra era acum în viață!”, a scris Cornelia Patrichi.

Cercetările continuă în cazul de la Caracal. Suspectul Gheorghe Dincă a fost dus, în cursul zilei de astăzi, la Spitalul Penitenciarului Jilava, pentru a fi supus unui test poligraf. 

FOTO. L-a părăsit pe milionarul cu 35 de ani mai bătrân decât ea pentru că a înșelat-o cu prietena ei
Primarul Ciprian Ciucu îi dă lovitura de grație lui Gigi Becali
Americanii au lansat cea mai „parșivă” dronă. Inspirată de „peștele vampir” care urmărește ținta înainte de atac
Share
Publicat de
-
Tags: alexandru cumpanasu ancheta caracal cornelia patrichi crime caracal