Categorii: Știri Stiri Romania

Informații de ultimă oră! Ce a făcut Mario Iorgulescu înainte de accidentul în care a ucis un om

Mario Iorgulescu, fiul șefului LPF  Gino Iorgulescu, a produs un accident rutier grav în noaptea de sâmbătă spre duminică în Capitală. Tânărul de 24 de ani a ajuns în stare gravă la spital, iar şoferul din cealaltă maşină a murit.

Ce a făcut Mario Iorgulescu înainte de accidentul în care a ucis un om

Conform Cancan, Mario ar fi consumat, înainte de accident, alcool și substanțe interzise. Poliţiştii urmează să stabilească clar după probele biologice.

Mario Iorgulescu se întorcea de la o partidă de poker, lucru confirmat de imaginile postate de tânăr pe rețelele de socializare.

De asemenea, băiatul lui Gino Iorgulescu mergea cu o viteză foarte mare, având în vedere că acul vitezometrului s-ar fi oprit la 240 de kilometri/oră!

În acest moment, Mario Iorgulescu se află în stare gravă, potrivit medicilor de la spitalul Elias, care au anunțat că a fost operat, iar acum este la terapie intensivă, intubat și ventilat mecanic.

Doliu în lumea sportului! Și-a pus capăt zilelor la doar 42 de ani
Inna, Delia sau Gina Pistol, poze pe care le-ar vrea șterse! Ipostaze stânjenitoare în public

‘În jurul orei 03.00, conducătorul unui autovehicul în vârstă de 24 ani, care se deplasa pe Șos. Chitilei dinspre DNCB către Pod Constanța, a pierdut controlul asupra direcției de mers, a pătruns pe contrasens și a intrat în coliziune cu un alt autovehicul condus din sens opus de un bărbat în vârstă de 24 ani. În urma impactului, ambele autovehicule au fost proiectate în afara părții carosabile, iar primul dintre ele a luat foc la compartimentul motor.

Din accident, a rezultat decesul conducătorului aflat în al doilea auto, după manevre de resuscitare și rănirea gravă a celuilalt conducător auto, care a fost transportat la Spitalul Elias, acestuia fiindu-i recoltate probe biologice. Se efectuează cercetări pentru stabilirea cauzelor și împrejurărilor producerii evenimentului rutier’, se arată în comunicatul transmis de Brigada Rutieră a Poliției.

FOTO. Mădălina Ghenea, apariție incendiară cu o fustă minusculă. Fosta iubită a lui Dimitrov a atras toate privirile
FOTO. Anamaria Prodan a încălzit atmosfera cu apariția în costum de baie, la Predeal, deşi temperatura e cu minus!
Dacia deschide comenzile în România pentru noul Spring, actualizat cu motorizări de 70 CP și 100 CP
Share
Publicat de
andreea
Tags: accident mario iorgulescu mario iorgulescu stare grava masina om omorat poker