Categorii: Știri Viral

Bancul zilei: Două blonde, după noaptea de Revelion

Două blonde, după noaptea de Revelion, se întorceau acasă. Afară, un frig de îngheţau pietrele, ele îmbrăcate subţirel, că de la petrecere…ce să mai, erau deja blocuri de gheaţă. Taxiuri, nici gând, toţi taximetriştii acasă, cu familia, transportul în comun era inexistent, până acasă cale lungă…
În drumul lor, un depou RATB. Una din ele e lovită din senin de o idee genială… Nu stă mult pe gânduri şi îi spune celeilalte: – Faţă, pe bună dreptate se spune că suntem proaste. Hai să furăm un autobuz să mergem până acasă!
– Că bine zici, faţă! Hai! Eu întru în depou să fur unul, tu ţine de şase!
Zis şi făcut, prima rămâne afară să supravegheze zona, cealaltă intră să fure autobuzul. Şi stă cea de-afară un sfert de ora…o jumătate de ora…o ora… Rebegită de frig, intră să vadă ce s-a întâmplat, de ce durează în halul asta?! Intră şi o vede pe a două blondă stand în fund pe jos între autobuze şi plângând…
– Ce s-a întâmplat, faţă, de ce plângi?
– Uite, nu găsesc nici un 135 să ne ducă acasă
Stă pe gânduri prima blondă şi zice:
– Dragă, dar tu eşti chiar proastă rău. Nu puteai să furi un 226 şi mai mergeam 2 staţii pe jos?

BREAKING! Pericol la Marea Neagră: s-a emis Ro-ALERT
Daniel Buzdugan, de urgență la spital! Era dezbrăcat și aproape inconștient
FOTO. Cristina ICH, apariție răvășitoare în dormitor: „Femeia fatală”
FOTO. Cea mai sexy fotbalistă din lume s-a logodit cu starul de la Insula Iubirii! Cum arată tânăra
Ai găsit apă sub mașină? Iată care este motivul și în ce situații trebuie să te îngrijorezi