Categorii: Știri Stiri Romania

Adina Alberts a explicat adevăratul motiv pentru care a ales să plece de acasă cu copilul

Viorel Cataramă a anunţat în urmă cu câteva zile că vrea să se infecteze voit cu coronavirus, însă soția lui, medicul estetician Adina Alberts, a luat o decizie radicală în urma declarațiilor făcute de partenerul ei.

Adina Alberts a explicat adevăratul motiv pentru care a ales să plece de acasă cu copilul

Adina Alberts a convenit să plece, pentru o vreme, de acasă împreună cu copilul lor. Pe pagina ei de Facebook, aceasta a explicat adevăratul motiv pentru care se va muta o perioadă de timp în altă parte.

Doctorul estetician a decis să își ia fiica de lângă tatăl său pentru a nu fi expusă acestui virus.

A deschis succesiunea pentru averea Rodicăi Stănoiu?! L-am fotografiat pe 'puișorul' ministresei la notariat!
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea

‘Ca medic, am văzut coronavirusul ca o ameninţare asupra oamenilor – pe care am jurat să-i protejez şi să-i ajut. Viorel Cataramă a ales să privească pandemia de SARS-CoV-2 ca o ameninţare asupra economiei. Şi vrea să dovedească tuturor că are dreptate supunându-se unui experiment riscant. Aşa că drumurile noastre se despart pentru o perioadă. Ştiu că ne va fi foarte greu, dar nu pot trece peste menirea mea de medic, de mamă şi de fiică.

O perioadă mă voi muta de acasă, împreună cu fetiţa noastră, astfel încât să nu ne expunem acestui virus. Determinarea lui de a demonstra că poporul român nu merită să primească „marea foamete” cu braţele deschise l-a făcut să ia această decizie. Cu sufletul îndoit, îi admir acest simţ al dreptăţii’, a anunţat Adina Alberts pe Facebook.

FOTO. Cea mai frumoasă prezentatore TV e din nou însărcinată!
FOTO. Andreea Bălan, imagini senzuale. Cum apare în noul videoclip
Dacia C-Neo, testată în Alpi. Noul model a fost surprins în probe pe drumuri montane
Share
Publicat de
andreea
Tags: adina alberts anunt adina alberts coronavirus decizie de a pleca de acasa infectare cu coronavirus Viorel Cataramă virus